důsledky Tři V Kabině Části 1.

Důsledky tři v kabině části 1

(Tento příběh je pokračováním mé předchozí povídky, “tři v kabině.” Velký rozdíl je, že zatímco dřívější příběh je pravdivý, pak je tento příběh čistý produkt představivosti a odráží autorův sen o předpokládaném scénáři, který nemusí být zcela cizí nebo nedosažitelné, když čas zrát. Chcete-li získat představu o akci , osoby, atd. vřele doporučuji starší romány čteny jako první.)

Se jí již několik měsíců od Lena a já jsem měl své krásné zážitky na lodí do Helsinek. Měli jsme překročili 1. května a počasí bylo tak kde mírné småkallt, jak to může být ve Švédsku v současné době. I mluvil několikrát s Goran na telefonu, ale já jsem neřekl, Lena, protože jsem opravdu nevěděl, kde jsem ji, když to přišlo k sexu na několik. Goran byl zřejmě vyhozen a opravdu chtěl, aby nás znovu setkat.

Byl jsem důkladně dostal ho, aby nám řekli o své názory na naše trojice a Goran mi řekl nadšený ve sluchátku, jak krásné to bylo, když Lena nasál tvrdý penis a pak se málem spolkl celou svou velkou ejakulaci. On také řekl, jak několik dní musel jít Podívejte se WC na jeho práce a dobře se tam vyrábí své drsné koule a zvedat dávku v povodí, když si vzpomněl, jak Lena těsné kočička stiskla jeho penis, a jak se její vagina dojí svůj pevný hřídel zatímco on zasténání znělo jeho spermií sprej jednou čas daleko, že na její pochvy.

Byl jsem úplně nepružný. Po sluchátko umístěno na jak to bylo na mně, abych jít Podívejte se Toan rychle zvedat velkou dávku, zatímco vzpomínka na Jiřího a zpocených těl Leniných vstoupily v ohnivém styku vyvrcholila, když jsem zavřel oči. Přede mnou na Sítnice viděl podpatky Lena že horečně kované na Jiří zpět, když vykřikla její orgasmus a Goran poslal jet po proudu horkého semene hluboko do její lásky jeskyně.

Jsem se zvedl to s Goran při různých příležitostech s Lenou a snažil se dostat jí, aby se stal zájem o nové setkání s ním, ale stejně tak dlouhá, jsem dostal malou odezvu a nechtěla o tom mluvit ani, co se stalo, nebo-li jakékoli další shledání. Dokonce jsem měl fantazie o míchat v jedné nebo dvou kluci ve hře. Nemohl jsem si představit, jak George a některé další dobře vybavený muž, Lena prdeli všech pravidel a nechte své horké semeno dávek ve všech jejích otvorů.

Náš sexuální život byl zjevně dostal kop z naší malé “dobrodružství” s Goran. Pokaždé, když jsem v prdeli Lena tak přišel paměť až jak jsem jel můj penis do její plné kundičky vystříkla a tam Goran nechal méně spermasjö za. Paměť se mi jak žárlivý a nadržený, ale stále můj penis stříkání množství spermií při každém Lena v těsné kärlekshål.

Zřejmě cítil, Lena, to také a komentoval pak a pak,

“Bylo to pro editaci poplatek mám!” Nebo …

“Bylo to něco, kdo přišel!”

I Lena přiznala, že byla pod vlivem, když jsem během aktu lásky zašeptal jí do ucha, jak nadržený jsem ji sledoval s jiným chlapem, a jak krásné to bylo, aby se běh do mého penisu efteråti plný vystříkl kundičku.

Také jsem Všimněte si, jak se náš sexuální život získal nové rozměry. Mnohem častěji než dříve, chtěla být přijata za ocas, a také jsme měli investoval do malé černé dildo, které jsem použil i l Lena zadek a píču, a dokonce i simulované tak tzv. dvojitý pronikl s, v některých případech. Lena byl naprosto nadšený a sténal a svíjel jako červ na háček na těchto chvílích.

Někdy se případy, kdy Lena Jen jsem chtěl sát a uspokojit svůj tvrdý penis a cum nafouklé šourek a na posledních dvou Časy se Lena stáhnout vibrátor a vrazil ji do zadku a šukal mě určitých pohybů. Dildo dál Plný vibrátor, zatímco ona nechala měkký jazyk a její plné rty zpracování mé fronty, dokud jsem řval a bezmocný přišel s mými spermií kaskád, které jí hltavě spolknout okamžitě bez jakýchkoliv problémů.

Oba Lena a já jsem ocenil, že další koření a na poslední vykouřit, když jsem byl tak tak nadržený Mám dvě po sobě jdoucí časy stejné postavení, přemýšlel Lena s rozzářené oči, když byste chtěli vyzkoušet na skutečný penis do zadku? I popřel to, samozřejmě, na to, ale připustil, že se dostanu do a odráží na jak by to bylo. Lena, zase přiznala, že svítí trochu na je třeba zvážit me s jiným chlapem. To, že jsme olizovat navzájem genitálie a takové věci.

Ale trochu opatrní byste měli být tak ne vrtalo moc o druhých. Jak to bylo, tak Lena byla romantická a ocenili něhu a líbání a mazlení v nejvyšší míře. To jsou tři, byl podle ní vzrušující sezónu, že si uvědomit, že především čas loď, ale každá pokračování nechtěla slyšet o, natož, že se něco chystá. Stalo se tak se to stalo, podle ní, a když jsme pak šli na plavba na Alandy v polovině května, takže Nebylo pochyb o tom, že tři v posteli. Lena mě a nikoho jiného chtěl, a užili jsme si navzájem subjekty a kamarádství této rychlosti.

Nicméně, něco se stalo Tento výlet, který by stálo za zmínku. Lena nikdy nechtěl před zmínit sexuální slova, ale v v noci, když jsme docela småberusade byli ve velké kurva tak Lena zasténala v orgasmu okamžik

“Ach … tvůj penis je tak … skööön!” V tu chvíli jsem stříkal navíc hodně a spadl jako hadr přes Lena.

Když jsem později konfrontován ji s dotazem, zda se změnila svou politiku, pokud šlo o sexuální slova, tak Neměla žádnou vzpomínku na to, co řekla, a nechtěla se o tom dále.

Po našem Alandské ostrovy Cruise tak Byl jsem na pracovat jako obvykle na Pondělí a pak se stala aktuální, že bych provést práci v Motala, která by se asi tři dny a měl jsem se rozhodnout, čas, který byl proveden těsně před letního slunovratu. Motala se po tom všem docela blízko Linköping, kde Goran žil, a ihned jsem začal navazovat své plány …

Mluvil jsem s Lenou a zeptal se, jestli by mohla jít s tří dnů. Měla spoustu přesčasů uzavřít ve formě dovolenou, tak mohlo by to samozřejmě být dobrou volbou. Nezmínil jsem se o blízkost Linköpingu a Goran.

Po dni nebo ohlášené Lena to byla zelená od své práce a já jsem se rozhodl s klientem, že práce bude provedena první týden v červnu. Také jsem volal George a mluvil o zprávách, že Lena a já bych být v Motala se tři dny. Goran byla velmi šťastná a okamžitě nabídl útočiště pro nás. Řekl jsem formálně jako měla moje firma rezervovat pokoje pro v uvedených dnech, ale bylo to samozřejmě žádný nátlak, abychom se tam spát. Šli jsme navíc auto, tak bylo provedeno na 30 min jízdy Linkoping, nebo pokud Goran chtěl jít do Motala. Problémem však bylo, že Lena nebyl osloven, a vše, co visel na jak bych mohl předložit svůj návrh.

Jak Lena a já žil asi 50 kilometrů od sebe, takže jsme se setkali obvykle jen o víkendech. Ale někdy jsem se projít ještě jeden všední den večer. Seděli jsme a sledovali TV nebo hraní her, a tak jako většina pracovitý pár zabývající se ve všední dny večer, ale večer skončil téměř vždy, že jsme skončili v posteli. Lena se proto nijak zvlášť překvapen, když jsem volal a chtěl se s ní setkat na večer.

“Myslíš, že jen o šest “zašeptala do telefonu.

“Nemám vůbec,” odpověděl jsem trochu uražená,

“Myslel jsem, že bychom jít se jíst málo a sedět a mluvit “řekl jsem

“Ok, ale pak půjdeme ke mně a kurva” řekla Lena.

Byl jsem oněměl! Měl jsem slyšel pravdu?

“Co si myslíte, že budeme dělat?”, Zeptal jsem se chraptivě.

“Slyšel jsem, že tě dost” odpověděla Lena se smíchem.

“Můžeme mluvit víc, když jste přišel, kočička, kočička” řekla Lena a uložila sluchátko.

Seděli jsme naproti sobě na malá útulná restaurace. Měli jsme dostali do jídla tentokrát byl filé Mignon Black & Bílá. Lena je uvnitř její druhá sklenice vína, když jsem pil světlé pivo, protože jsem jel. Lena měl bílé květinové letní šaty samy o sobě, které zvýrazní její štíhlé tělo a čalounění, můžete vidět některé z počátků mezery mezi jejími naprosto perfektní prsa.

“A teď mi řekni, proč jsi začala brát tyto sexuální slova do úst, jste měli předsudky týkající se tohoto jazyka?” Zeptal jsem se.

“Přemýšlel jsem, a ve skutečnosti je to jen slova, nic víc, a na Nějak, to je vzrušující příliš řekl kohout a kurva “Lena odpověděl hlasem velikým, a rozzářené oči stojí za brýlemi.

Obrátil jsem se zděšeně na náš stůl souseda vlevo, kde byly tam dva pár, ale naštěstí byli zaujati svou vlastní konverzace a neslyšel Lena komentář.

Lena pokračoval pro více šeptem teď, “Myslím, že jsem se naučil rozdíl mezi láskou a kurva. Proč by měl trvat tak mnoho let před tím, než takovou jednoduchou věc. “

Mezitím Lena se nyní začíná své boty pod stůl a nechat jejich nohy začaly putovat z vnitřní strany stehen, aby počáteční rána mezi nimi. Jak štěstí by visel na jasně žlutý ubrus hluboko stolní strany a nic se zdálo navenek.

“Udělejte si čas!” Zasyčel Lena v divadelním šeptem přes stůl. S tápání ruce, podařilo se mi se zipem a po malém přemlouvání s jeho spodním prádle, takže sprätte můj ztuhlý penis venku. Lena neměl ponožky na nohy a její horké kůže cítila v teple, když se pomalu vytáhl své komprimované nohy hladí tam a zpět přes můj pevný o. Lena seděla s úsměvem na rty, když jsem byl naprosto vážně a zřejmě högrödi tvář.

Lena je malá nohy lisované společně kolem mé tvrdé péro a pomalu a odhodlaně začala hladit ji tvrdé péro pod stolem. Nikdo nic neřekl a Lena úsměv šel vážně. Její oči byly otevřené dokořán a díval se přímo do dolu, zatímco její rty byly mírně od sebe, a její jazyk trčí, když a pak lízat trochu na červené kypré rty. To, co jsem viděl v její šedo-modrá Oči byla čistá nadrženost.

Byl jsem úplně pryč a cítil jsem se jako v pasti v bublině, zapomíná na čas a prostor, a nevěděl, zda to prošlo pět nebo deset minut nebo možná půl hodiny. Najednou jsem ucítil známou ilningen v genitální a bezmocných, cítil jsem, že můj penis tryskala jet po jet podél Leniných nohy a když se zastavil křeče, Lena sundal nohy. Popadl jsem velký ubrousek a nechat moje ruka otřete cum promočený kohout, který se nyní pomalu ochabl.

Lena se naklonil a vzal mě za ruku přes stůl. Ona hladil palcem v dlani, když byli zvyklí dělat a zašeptal: “Pojď se mnou na záchod, teď!” Já věděl, že od té doby, že tento malý restauraci měli jen jeden záchod, který, nicméně, byl docela velký a navíc bezbariérové. Záchod byl trochu rezervovaný přesně tam, kde visel svlékat, když vešla.

Nemyslím si, že to moc, ale Lena vytáhl mě ze stolu, ale kde se pustil mou ruku a šel rychle pryč sám na záchod. Já sám jsem byl tak překvapen, tak Byl jsem nýtované na několik sekund předtím, než jsem se dostal, abych šel pro. Lena neměl čas zavřít za sebou dveře toalety, ale samozřejmě, že ne zamkl. Když jsem vstoupil jako stála a čekala, Me. Rychle Zamkl jsem dveře, než jsme padl do náručí a byli ve vytápěném polibku.

Najednou vytáhl Lena z mého objetí a trvalo půl kroku dozadu, zatímco ona najednou vytáhl svou letní šaty až k pasu. Představte si moje překvapení, když jsem viděla, že nemá žádné kalhotky na sama o sobě. Lena se posadil svůj pravý ocas WC sedátko, šířit ji nohy a zašeptala: “Pospěš si … lízat vás malou couru teď docela správně, tak Já odmění jezdit na penis, když se vrátíme domů “

Jsem klesl na kolena a musel její mokré píči přímo před vašima očima. Bylo to, jako obvykle dobře upravený a tmavé ochlupení sdílené na samy o sobě a mezi viděl její malý růžový stydké pysky, které se nyní dokořán a pokud tam je zářila z kapaliny.

Šel jsem rovnou na malý “Hrách” nahoře a rychle začal pracovat s jazykem. Lena vzdala divoké sten a klesla zpět na WC. Lena používají v handikapparmstöden WC tím, že chytne jejich rukama, tak pevně, že mu zbělely klouby téměř.

Myslím, že jsme si stanovili nový rekord těsně po asi 30 sekund Lenas labia začala tvrdnout, a oni se stali jako malé nálevky, připraven přijmout mužské genitálie. Věděl jsem, že to bylo znamení že brzy přijde. Ve tvaru I můj jazyk do bodu a řídil ji jako malý penis v její kundičky. Moje hlava byla rychle pohybující se sem a tam, zatímco jeho jazyk šel dovnitř a ven z její mokré pochvy. Najednou uvolnění Lena područky. Její ruce se na mou hlavu a přitiskla si ji na břicho, zatímco ona tlačí tvrdě na nohou a držel mou hlavu do svěráku. S potlačována výkřikem se dostane do mostu a ocas zvedne se z toalety pár centimetrů, zatímco ona byla lapal po dechu. Po několika sekundách se úderů zase dolů, zatímco dlouhý sten přicházející z jejích rtů a její tělo trhne v křečích.

Vím, že nechce, aby se olízl pravdu, když přijde, ale jako I foukat chladný vzduch z úst její mokré píči rty vychladnout. Pak a pak Líbám také její kundička jemně a něžně.

“Bylo to pravděpodobně nejsladší zatraceně orgasmus jsem měl” volá Lena, když se vyčistí na.

“Naprosto úžasné to bylo!” Vstane svižně a nechat šaty vyvíjet se, jak to bylo předtím, vypadal trochu v zrcadle a pak Me. Ona odtrhne trochu toaletního papíru, když mě vysušuje kolem úst a dává mi rychlý polibek, než jsme se odemknout dveře a vrátit se zpět k našemu stolu, aby obvykle je to možné. Nikdo Zdá se, že si ničeho nevšiml, a my jsme jen pryč asi tak tři minuty.

Když se uklidnil sami málo, můžeme objednat dezert se zmrzlinou a čerstvými jahodami. Mám pocit, že teď může být lhůta pro podání můj návrh …

“Ano, v příštím týdnu poté to se stává Motala, “říkám směle. “Skvělá zábava, že byste mohli dostat volno a postupujte s “

“Ano, to bude pěkné s trochou odpočinku” odpoví Lena. “Škoda, že budete muset pracovat.”

“Nemyslím si, že to tak bude mnoho hodin, “řekl jsem. “Myslím, že to je práce na den a půl, když společnost věří, že trvá tři, “řekl jsem s úsměvem.

Zhluboka jsem se nadechl a řekl: “Myslíte si, mimochodem myslel, Goran žije v Linköpingu, docela blízko Motala. Ve skutečnosti, on by se pozvat k nám na večeře jako poděkování za to a že by bylo zábavné sedět a mluvit na chvíli, že byl pěkný chlap … “Zadržela jsem dech a sledoval, Lena.

Ona mě překvapil tím, že říká, “já dobře vím, že Motala a Linköping jsou blízko u sebe. Takže si myslíte, že on je spokojený s večeří a pak? I poté nenapadlo mě nastavit na něco, a pak bude jistě zklamáni?

“Ne, samozřejmě,” řekl jsem, “Bude muset řídit našimi podmínkami, a to může viset bez sexu,” řekl jsem s úsměvem. “Myslím, že mám jeho vizitku někde, jestli najdu nějaké v mých zásuvkách … a tak Myslím, že zavolám a zjistit, jestli má čas? “Pokračoval jsem,” Nebo možná byste měli zavolat? “, Zeptal jsem se.

“Co to k čertu jsi blázen?” Zasyčel Lena, “Žádný takový může aranžování … ale řekni mu, že by neměli očekávat nic jiného, než jíst mluvit a mít pěkné “

Jsem vydechl. Celá věc šla nad očekávání. Nyní bych mluvit s Georgem a uvidíme, jestli bychom mohli plánovat něco.

Pevnosti.


Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s